חיפוש

אירוע בריכה לכל המשפחה – איך לעשות זאת נכון?

הכי כיף לבלות את הקיץ עם כל המשפחה בבריכה.

אחת הדרכים הטובות ביותר ליהנות מהשמש ולא למות מחום היא להיות בבריכה! ללכת לחוף היום זה לא תמיד נוח ולא תמיד מתאפשר.

אז למה לא לערוך עבור כל המשפחה מסיבת בריכה מדהימה? ניתן כאן מספר טיפים לתכנון מושלם של מסיבת בריכה.

 

רשימת אורחים

הצעד הראשון הוא להכין את רשימת האורחים שלכם. האם המסיבה שלך תהיה רק למבוגרים של המשפחה, או שגם ילדים יתקבלו בברכה? בחירת הקהל תעזור לכם לבחור אפשרויות של אוכל ושתייה, מוסיקה מתאימה ואפילו עיצוב וקישוט האירוע.

אם ילדים משתתפים, כדאי לקיים את המסיבה בשעה מוקדמת יותר במהלך היום ולכלול כיבוד ושתייה שילדים אוהבים.

אם האירוע הוא למבוגרים בלבד, אולי תרצו אווירה מגניבה יותר. בחירת רשימת האורחים שלכם תסייע לכם להתכונן לצרכי בטיחות, ניקיון ואביזרי בריכה נוספים. כמה אנשים כדאי שיהיו בבריכה שלך בבת אחת מבחינה בטיחותית? כמה כסאות זמינים וכמה אנשים יכול להכיל המרחב שבחרת לאירוע?

 

רשימת ציוד

מה יצטרכו האורחים שלך להביא איתם? הם בטוח יזכרו להביא בגד ים, אבל שליחת רשימת ציוד מסודרת כמה ימים לפני האירוע יכולה להיות רעיון טוב. אם כל האורחים שלך ישכחו את המגבות שלכם, ולך לא יהיה מספיק לחלק לכולם, אנשים יכולים להסתובב רטובים ולהצטנן.

הזכירו לאורחים גם להביא קרם הגנה ומשקפי שמש, כי לא תרצו שכולם יחזרו שרופים מהמסיבה וזה יהיה על אחריותכם!

 

קישוטים ועיצוב

מסיבות בריכה הן נושא ותפאורה בפני עצמם, אך תוכלו להגביר את האווירה השמשית והרטובה עם קישוטים מהנים שמתאימים לקהל. אם המסיבה מיועדת לילדים, כדאי להביא המון צעצועי מים ומזרוני ים.

אולם, אם המסיבה מיועדת לבני נוער או למבוגרים, בחרו אווירה יותר מגניבה וטרנדית. נסו קישוטים צפים שתוכלו להניח על פני המים או שרשראות של נורות לד שיעניקו למקום אווירה זוהרת, מהנה וצבעונית כשהשמש תשקע.

 

שמרו על הניקיון

בכל אירוע בו מעורבים אוכל ושתייה, פחי אשפה הם חשובים. הבאת פח אשפה גדול אליו אנשים יוכלו להגיע ולזרוק את הזבל בעצמם, יכול לחסוך המון בלאגן וזבל מפוזר. כדאי גם להנחות את האורחים לכיוון פח האשפה, כדי לוודא שכולם יודעים בדיוק איפה הוא נמצא.

ניתן גם להפחית את הבלגן על ידי שימוש בצלחות נייר הניתנות למחזור, וכלי אוכל ומפיות מתכלים. כך יישארו לכם פחות כלים לעשות לאחר האירוע.

 

נוחות ובטיחות

האחריות הגדולה ביותר של המארח היא לוודא כי האורחים שלכם בטוחים ומרגישים בנוח. הקפידו על כך שיש חגורות הצלה באזור, וגלגלי מים עבור הילדים הקטנים שלא יודעים לשחות. שימו לב כי יש מי שתייה בנמצא במשך כל הזמן כדי להימנע מהאורחים להתייבש.

לפרטים נוספים – https://lagunapool.co.il

קפיצת ראש

באותו נושא