חיפוש

אמן חושים ישראלי

אנחנו שומעים בשנים האחרונות על יותר ויותר אמני חושים ישראלים שכובשים את הבמות בארץ ובעולם. עובדה זו גורמת ללא מעט ישראלים להחליט שהם רוצים לבדוק את היכולות שלהם ולהיות אמני חושים. אם גם אתם מתעניינים בתחום, אבל אתם לא יודעים מאיפה להתחיל, כדאי שתדעו שהגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות, אנו נציין בפניכם את כל מה שאתם צריכים לעשות כדי שתוכלו להיות אמני חושים ישראלים. שימו לב, אם תהיו טובים מספיק, תוכלו להופיע לא רק בארץ, אלא גם בחו"ל. רוצים לשמוע מה דרוש לכם כדי להיות אמן חושים ישראלי? אז תמשיכו לקרוא את השורות הבאות.

 

אופי של אמן חושים

יש כמה מאפיינים שחייבים להיות לאמן חושים ישראלי ואתם צריכים להיות מודעים אליהם, להלן כמה מהבולטות שבהן:

  • ביטחון עצמי – אמן חושים ללא ביטחון עצמי הוא כמו מלצר ללא פנקס. כמו קוסם ללא כובע או מנהל בנק ללא ידע בסיסי במתמטיקה. אנחנו מתארים לעצמנו שאתם לא זקוקים לעוד תיאורים, נכון? זה כבר די ברור. אמן חושים חייב להיות בעל ביטחון עצמי, אחרת הוא לא יוכל להופיע על במות.
  • כריזמה – ביטחון עצמי זה לא מספיק, אמן חושים צריך גם להיות בעל כריזמה, כדי שהקהל ייסחף איתו במהלך המופע.
  • יחסי אנוש טובים – אי אפשר להיות אמן חושים ללא יחסי אנוש טובים, שכן, ההופעה מושתת על השתתפות של אנשים מהקהל בכל מיני טריקים ותרגילים, כך שאמן החושים צריך לדעת להתנהל באופן מיטבי עם הנוכחים.

 

רכב

יש לכם רישיון לכלי רכב? זה לא חייב להיות אוטו, אפשרי גם להתנייד עם אופנוע. פשוט לא עם תחבורה ציבורית. אמן חושים ישראלי יכול למצוא את עצמו יום אחד מופיע באילת וכמה ימים לאחר מכן בטבריה. כך שאם אין לכם רכב, אתם לא תחזיקו מעמד יותר מידי זמן בתחום.

הנסיעות ממקום אחד לשני בתחבורה ציבורית עשויים להיות מעייפים מאוד (ולא, מונית זה לא פתרון. תדמיינו את עצמם נוסעים מהמרכז לנגב למשל במונית, פחות פרקטי וגם לא משתלם כלכלית. אבל שימו לב – אם אין לכם רישיון זה לא אומר שאתם לא יכולים להיות בכלל אמני חושים, זה אומר שהחלום שלכם יחכה קצת עד שתוציאו רישיון ותקנו לעצמכם כלי רכב.

 

ידע בסיסי בתחום

כדי להיות אמן חושים ישראלי, אתם צריכים שיהיה לכם ידע בסיסי בתחום. הרי אתם תצטרכו לעמוד על במה, להזיז חפצים בכוח המחשבה, לקרוא מחשבות של היושבים בקהל ועוד יכולות מיוחדות שצריך להיות לכם איזשהו בסיס כדי שתוכלו ליישם אותן. אם אין לכם את היכולות הללו, אתם יכולים כבר מעכשיו להתחיל להתנסות ולתרגל. ככל שתשקיעו יותר זמן ומאמץ בדבר, אתם תראו את התוצאות בשלב מוקדם יותר.

 

אמן חושים עם קלפים

באותו נושא