חיפוש

הובלת ציוד סקי

אריזת בגדים וציוד לפני מעבר דירה או טיסה לחוץ לארץ עשויה להיראות פשוטה. בוודאי לא תופתעו לגלות כי ישנם אביזרים שאריזתם אינה כה פשוטה. אחד מהאביזרים אותם מסובך יותר לארוז הוא ציוד סקי. מדובר בציוד יקר שיש לארוז באופן רגיש על מנת להימנע מפגיעה בו במהלך המעבר, בהתאם לכך, ישנן מספר פעולות אותן אפשר לנקוט בעת הובלת ציוד סקי ובכך להגן עליו.

 

אריזת המגלשיים

לטובת אריזת המגלשיים, פיקאפ הובלות ממליצים כי כדאי לרכוש לפני יום המעבר תיבה ייעודית אשר תשמור עליהם, מדובר במוצר יחסית יקר, לכן כדאי לבצע סקר שוק בנושא טרם הרכישה, התיבה מיוצרת במיוחד עבור מגלשיים ותבטיח שהמגלשיים יגיעו ליעדם בבטחה. יחד עם זאת, במידה ותגלו כי מדובר בהוצאה כספית גדולה מדי, מומלץ לארוז את המגלשיים באופן הבא:

יש לעטוף את המגלשיים והמוטות ביריעות פלסטיק בועות, באופן שיספק להם הגנה משריטות וממכות קלות.

לאחר מכן יש להכניס את המגלשיים לתיק הסקי שלכם ולעטוף אותו בבדים או בשמיכות אשר יגנו על הציוד מפני מכות במהלך המעבר. הקפידו לקשור את הבדים או השמיכות מסביב לתיק באופן שימנע את החלקתם.

 

אריזת המגפיים

ביחס למגלשיים קל יותר לארוז ולהוביל מגפי סקי, זאת מכיוון שהם עמידים וקשיחים יותר. יחד עם זאת, ניתן להגן גם עליהם ולהבטיח שהמגפיים יסיימו את המעבר בשלום.

כדאי למלא את המגפיים בחומר רך, עיתון, נייר או צמר גפן הם חומרי מילוי ראויים אשר יעזרו בשמירה על הצורה המקורית של המגפיים.

כמו כן, כדאי לעטוף את המגפיים ביריעות פלסטיק בועות או בבדים שיגנו עליהם מפני מכות או ושריטות לאחר מכן כדאי לכסות כל מגף בבד רך שימנע שריטות. לבסוף מומלץ להוביל את המגפיים בתוך קופסה קשיחה שתגן עליהם ממעיכה מעיכתם במהלך המעבר.

 

אריזת הקסדה

הקסדה, מעצם הגדרתה היא מוצר קשיח ועמיד באופן יחסי, אולם, כדאי להקדיש תשומת לב גם אליה בעת ביצוע מעבר, את הקסדה כדאי לשמור בקופסא הגדולה במעט מהקסדה ולמלא את החלל הפנוי בחומר רך כלשהו, כמו גזרי נייר, צמר גפן או פלסטיק בועות. כמו כן, ניתן להניח את כפפות הסקי ואת גרבי הגלישה בתוך הקסדה עצמה ובכך לחסוך במקום.

 

משקפי סקי

מדובר במוצר רגיש יותר ביחס לשאר ציוד הסקי ועל כן כדאי לנהוג במשנה זהירות בעת אריזתם. כדאי לייעד קופסא קטנה למשקפיים ולסמנה בהתאם, בנוסף, מומלץ לעטוף את המשקפיים בבד רך שיגן על זגוגיות המשקפיים משריטות. ולבסוף, בעת המעבר ובמידת האפשר מומלץ לשאת את המשקפיים עליכם.

שמירה על הציוד שלכם בטוח באריזה נכונה תמנע נזקים מיותרים ובהתאם הוצאות מיותרות. הובלת ציוד סקי עלולה להיות מעט מסובכת אולם ניתן לבצעה במהרה ובבטחה במידה ומקפידים על תכנון נכון ואריזה מוקפדת של הציוד.

ציוד סקי

באותו נושא
משחק הכיסאות
4 פעילויות מגבשות לעובדים

מעסיקים רבים מארגנים מספר ימי גיבוש לעובדיהם במהלך השנה. שכן, אלה יודעים שפעילויות הגיבוש שמתקיימות בהן מאפשרות לחזק את המסירות של העובדים לארגון ומטפחות את

קרא עוד »