חיפוש

מה החשיבות של הפי האוור?

מעסיק? מעוניין לשמור על רמת שביעות רצון גבוהה של העובדים שלך? באמצעות הפי האוור אשר מתבצע מדי שבוע או אחת לתקופה ניתן להבטיח כי העובדים יהיו מרוצים – וגם שבעים. להלן הפרטים.

 

הפי האוור – דרך לשימור שביעות הרצון של העובדים

העידן הנוכחי מחייב מעסיקים רבים לחשוב מחדש על דרכים להגביר את המוטיבציה של העובדים, כמו גם את רמת שביעות הרצון. למעשה, ע"פ מחקרים שמתפרסמים בשנים האחרונות עולה כי בניגוד לעבר, גברים ונשים מבצעים מעברים תכופים בין מקומות עבודה, כאשר הזמן הממוצע להישארות במקום עומדת על שנה וחצי, לכל היותר. בכך, מעסיקים רבים נותרים עם עוגמת נפש רבה, זאת לאור הכשרה של עובדים אשר הם קריטיים לקיומה של החברה. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי ניתן לשמר את העובדים ולגרום לשביעות רצון גבוהה, מה שיוביל בסופו של דבר גם להגברת הנאמנות של העובדים, באמצעות הפקה של האפי האוור.

 

האפי האוור – כיצד נבצע זאת?

כאמור, ביצוע של האפי האוור אחת לתקופה היא הזדמנות מצוינת בעבור מעסיקים לשמר את העובדים ולגרום להם לתחושה נעימה יותר, כאשר מומלץ לבצע את הפעולה הזו אחת לתקופה. מעסיקים רבים מבצעים האפי האוור כמעט בכל שבוע, מתוך הבנה כי מדובר בהזדמנות מצוינת לגיבוש של העובדים, כמו גם אפשרות להעניק פרסים לעובדים מצטיינים ובכך להגביר את המוטיבציה להישארות במקום העבודה. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי על מנת לארגן את האירוע הזה חשוב לחשוב גם על נושא ההסעדה, וזאת כחלק מדרישה של עובדים רבים מהמעסיקים במידה ואכן מארגנים סוג כזה של אירוע. נושא ההסעדה מהווה כאב ראש לא קטן, בייחוד כאשר מדובר במקום עבודה גדול או ברצון של המעסיק להראות נכונות לשימור העובד והעלאת שביעות הרצון. על כן, דרך מצוינת לספק לעובדים מזון איכותי היא באמצעות רכישה של מגשי אירוח לאירועים מחברה אשר מתמחה בתחום, כך שהעובדים יקבלו לא רק שתייה חריפה וממתקים, אלא גם אוכל טעים ובריא אשר ללא ספק יותיר להם טעם טעים בפה, וגם בלב.

 

מגשי אירוע באמצעות חברת Munier

חברת Munier נחשבת כיום לחברה המובילה בענף ההסעדה לאירועים, וזאת לאור ניסיון ארוך שנים באספקה של מגשי אירוח חלביים בעבור כל אירוע, בכל רחבי הארץ. החברה, אשר מעסיקה את טובי המומחים בענף, כמו גם שפים מקצועיים, מאפשרת לכם להזמין בקלות ובמהירות מגשי אירוח להאפי האוור שלכם במקום העבודה, בהתאמה אישית לטעם של העובדים כמו גם לתקציב האישי. בכך, תוכלו להבטיח כי הערב הזה יהיה ערב בלתי נשכח אשר משלב אוכל איכותי וטרי אשר ללא ספק יגרום לעובדים שלכם לסיפוק רב. למידע נוסף, היכנסו לאתר בכתובת https://www.munier.co.il, השאירו פרטים ונציג ישוב אליכם בהקדם.

מעסיק ועובדים

באותו נושא
ספר ילדים
איך כותבים ספר ילדים?

כתיבת ספר ילדים יכולה להיות חוויה מספקת ומתגמלת. עם זאת, זה יכול להיות גם תהליך מאתגר, במיוחד אם אתה חדש בתחום. ספרי ילדים דורשים גישה

קרא עוד »