איך להכין את הבית לחורף גשום

הקיץ מאחורי והחורף ממשמש ובא. מה זה אומר? רוחות, גשמים וקור שמביאים איתם הרבה משמעויות לישראלי המצוי שרגיל לשמש שקופחת על ראשו רוב השנה. אז מה עושים? איך מתמודדים עם החורף הקרב? בדיוק בשביל

זה אנחנו כאן עם המאמר – איך להכין את הבית לחורף גשום. אז אל דאגה, אנחנו איתכם כל הדרך עד שהבית שלכם יהיה חם ומוגן.

"אמא, אבא, המזגן לא עובד"

אתם יודעים את זה ואנחנו יודעים את זה – זה המשפט שאתם הכי פחות רוצים לשמוע. כששואלים את השאלה איך להכין את הבית לחורף גשום, אחת התשובות הראשונות צריכה להיות – בודקים את המזגן! המזגן שלכם שעבד כל כך קשה בכל חודשי הקיץ, צריך לעבור עכשיו למצב של חימום. בדקו את נושא המזגן מבעוד מועד, לפני שכולם מגלים שהמזגן לא עובד, ולפני שתישארו קפואים ותמתינו לטכנאי המזגנים ימים ארוכים וקרים.

איך להכין את הבית לחורף גשום – דוד שמש

במידה ויש לכם דוד שמש, כדאי מאוד שתבדקו אותו לפני שהקור האמיתי מגיע. אנחנו מניחים שלא הדלקתם את דוד השמש במשך כל חודשי הקיץ ונהניתם ממים בדרגת חום גבוהה עד רותחת, אבל עכשיו זה הזמן לבדוק שהוא עובד כראוי. במשך החודשים שלא פעל, צבר דוד השמש אבנית וחלודה שעלולות להשפיע על תפקודו. בדקו את הדוד מספיק מראש ותהנו ממים חמים גם בחורף

הורידו את הפוך

איך להכין את הבית לחורף גשום? אין דבר מבאס יותר מאשר להגיע לחורף לא מוכנים עם שמיכות מפנקות ונעימות. אז נכון שאתם הכי אוהבים את הפוך שסבתא הורישה לכם, אבל האם הוא באמת עדיין מחמם? בדקו את הפוך מראש ובמידה וצריך – הצטיידו בפוך חדש מבעוד מועד.

חורף – קרקע פוריה להפסקות חשמל

כולם בבתים, כולם עם מזגנים ומפזרי חום, כולם עם טלוויזיות פתוחות – איך לא תהיה הפסקת חשמל? בדיוק בשביל זה הצטיידו בתאורה חלופית שתוכל לסייע לכם בזמן הפסקות החשמל. לעיתים לחשמל לוקח זמן לחזור לעצמו, ולכן כדאי להצטייד מראש בתאורות חירום ופנסים. חושך ורעמים הם שילוב לא טוב, אז לפחות שיהיה קצת אור בהפסקות החשמל.

איך להכין את הבית לחורף גשום – איטום זה שם המשחק

בית לא אטום הוא בית חדיר קור, ובדיוק בשביל זה כדאי לבדוק שהבית שלכם אטום עוד לפני שהרוחות מתחילות להיות ממש קרות. איך להכין את הבית לחורף גשום? הא' ב' הוא להזמין קבלן איטום ממגוון קבלני איטום קיימים כדי שיבדוק שאכן הכל אטום. החלונות, הגג וכל מקום שמושך אליו רטיבות ועובש שעלולים לפגום באטימות שלו זקוקים לאיטום מחדש.

אז איך להכין את הבית לחורף גשום? מקווים שעזרנו, ושיהיה לכם חורף נעים!

מטריה מגינה על בית

באותו נושא
חיתוך
בעלי מקצוע לשדרוג הבית

שדרוג הבית דורש תשומת לב לפרטים וביצוע ללא פשרות. כאשר אתם מחליטים לשדרג את בית המגורים, עליכם להחליט מראש על סכום הכסף שתקצו לצורך כך.

קרא עוד »
מכשירים
הגאדג'טים הנמכרים בעולם

מאז ומעולם נחשבו חידושים בעולם הטכנולוגיה, כמעניינים וכפורצי דרך, בעולם הטכנולוגי. חידושים אלו יכולים לתרום בחלקם לשגרה היומיומית של בני האדם, בכל התחומים. חידושים טכנולוגיים

קרא עוד »