חיפוש

הפקת אירוע: איך במת הרמה יכולה לעזור בהכנות?

במת הרמה יכולה לסייע בהרמה לגובה של מטען, ציוד וכוח אדם ולכן היא קריטית גם בהפקת אירועים.

במאמר הבא נסביר מה היתרונות הלוגיסטיים של שימוש בבמת הרמה וגם כיצד בוחרים אותה נכון

במת הרמה היא חלק בלתי נפרד מאתרי בנייה ומרכזי שינוע שונים. באמצעות במת הרמה אפשר לבצע סוגים שונים של עבודות בגובה, בלי לסכן את העובדים וללא צורך בהשקעה כספית גדולה.

יתרה על כך, במת הרמה יכולה לשמש גם לטובת הרמה לגובה של מטען וציוד וגם להרמה של כוח האדם. כפועל יוצא מכך, במת הרמה חייבת להיות בארגז הכלים של חברות בתחומי הבנייה והשיפוצים.

 

החידוש – במת הרמה לסקטור הפרטי

אבל מה שמעניין עם השינוי שחל על התחום של במות הרמה ופתרונות שינוע לגובה הוא מידת ההתאמה שלהם לסקטור הפרטי. כך לדוגמא סקירת הדגמים של חברות מובילות כמו https://www.lifter.co.il מגלה עד כמה במת הרמה חשובה בתהליך של הפקת אירוע. ספציפית במהלך הפקת אירוע, במת הרמה יכולה לעזור גם בהכנות וגם בקיפול.

 

החשיבות של במת הרמה בהכנות

התפקיד העיקרי של במת הרמה בהכנות להפקת אירוע הוא לעזור במיקום של גופי תאורה, הגברה ואקוסטיקה. במת הרמה יכולה לעזור בהפקת אירועים גדולים שמתקיימים במקומות פתוחים, אך היא מתאימה לעבודה גם במקומות סגורים כגון אולמות אירועים והופעות.

אם משתמשים בבמת הרמה תוך כדי הכנה אל אירועים כאלה ואחרים, המשמעות היא שההפקה מבצעת את התהליך בצורה יעילה יותר. היעילות היא גורם מכריע בכל סוגי ההפקות, כי יש לה השפעה על השאלה עד כמה האירוע יהיה משתלם עבור המפיקים.

 

מה עושים עם במת הרמה אחרי האירוע?

אך האמת היא שהשימוש בבמת הרמה לעזרה בהכנות לקראת האירוע היא רק חלק מתוך רשימת יתרונות ארוכה יותר. אם רוצים להבין לעומק למה כדאי להשתמש בבמות הרמה, חשוב להבין מה התפקיד שלה אחרי האירוע.

כאשר האירוע מסתיים, אפשר לנצל את במת ההרמה על מנת לפרק את הציוד, את המרכיבים השונים ואת הקונסטרוקציה כולה. יתרה על כך, יש במות הרמה שבהן נעזרים על מנת לפרק גם את הכיסאות ואת פתרונות הישיבה שעמדו לרשות הקהל. גם פה יש כמובן הבדל בין הפקת אירועים קטנים וגדולים, אבל החשיבות של במת הרמה נשארת בעינה.

 

כך בוחרים במת הרמה מתאימה

במת הרמה יכולה לעזור בהכנות כי היא משפרת את הביטחון האישי של העובדים, עוזרת לבצע עבודות בגובה ומסייעת גם בהרמת המטען. אבל בשביל ליהנות מכל היתרונות הללו, יש צורך לבחור במת הרמה מתאימה. הדרך לבחור במת הרמה כזו היא להשוות בין הדגמים השונים על פי המפרט הטכני מלא ולהתייעץ עם בעלי מקצוע שמגיעים מהתחום ומכירים אותו מקרוב.

 

כלי רכב

באותו נושא