חיפוש

 מה עדיף טיסה לחו"ל או מתנה שווה לבר מצווה

מאורע בר המצווה הוא  מהחשובים בחייו של ילד יהודי, היום בו הוא רשמית הופך לאדם בוגר.

לכן בהתאם לגודל המאורע צריך גם מתנה בהתאם.

איזה כיף להתעסק בשמחות מתנות וטיסות, אבל לעיתים ההתלבטות גדולה ונוצר כאוס ובלאגן.

לכן בשביל הנוחות שלכם וכדי לעשות סדר בהתלבטויות הנה כל מה שיש לדעת לפני שמחליטים על טיול מפנק בחו"ל או מתנה שווה לכבוד בר המצווה.

 

מתנה יתרונות

למתנה יש יתרונות רבים, קודם כל מתנה לבר מצווה איכותית, טובה ועם משמעות היא אחת שנשארת לשנים רבות ואפילו יכולה לעבור מדור לדור. זה יכול להיות משהו שממש מתאים בול לאופי של הילד, משהו שהוא אך ורק בשבילו ומראה את האכפתיות והאהבה שלכם כלפיו. מעבר ליתרונות של מתנה עבור המקבל, גם עבורכם – אלה שנותנים את המתנה יש פלוסים. בעיקר בגלל שאפשר לקבוע תקציב מסוים ולדבוק בו, לא לגלוש מעבר. בנוסף, לא צריך לפנות זמן מהעבודה ולתאם הכל עם לוגיסטיקה מורכבת. קונים נותנים וזהו. עוד יתרון משמעותי, לא משנה איפה אתם בעולם מתנה תמיד אפשר לשלוח.

 

מתנה חסרונות

מוזר בכלל לציין שיש חסרונות במתנה כי מי לא אוהב מתנה טובה. מה שכן לעיתים אין לנו רעיון  למתנה טובה, פשוט אין. מרגיש שכל דבר חומרי לא יהיה מספיק טוב או לא בטוח אם נער בר המצווה בכלל ישמח בה.מבלים שעות בחנויות ואתרי אינטרנט ורק מחפשים את השילוב הנכון של מתנה שווה ומתנה עם משמעות וערך  מוסף שבת בבת מתאים גם לילד.

 

טיסה לחו"ל יתרונות

אין כמו טיול חוויתי לחו"ל עם המשפחה, אינספור חוויות וסיפורים דברים שנשארים אחר כך בזכרון לאורך שנים על גבי שנים. זוהי מתנה לכל המשפחה, הזדמנות לכולם להיות שותפים לחגיגה הגדולה. יש כל כך הרבה יעדים ודברים אטרקטיבים בחו"ל שבאמת השמיים הם הגבול. זה משהו שמצפים ומחכים לו ובאמת בטיול שכזה אפשר לשלב את כל מה שכיף בחו"ל- טיולי טבע, סקי , שופינג ואוכל טוב. טיסה זו גם חוויית למידה ייחודית של תרבות ומקום אחר זה גם מתנה מגבשת לכל המשפחה שלפעמים עם כל מה שקורה ביום יום בקושי יוצא להם להיות ביחד כתא משפחתי.

 

חסרונות לטיסה לחו"ל

אז כן, טיסה לחו"ל בניגוד למתנה שווה כרוכה בהמון לוגיסטיקה, תיאום מראש בין כולם והוצאות יקרות ולעיתים קשות לביקור. צריך לשריין את הטיסות, המלונות, האוכל ולדאוג לו"ז כל יום. כמובן עם פרוץ מגפה עולמית הרעיון של טיסה והסתכנות נשמע הרבה פחות מזמין. הרבה יגידו לכם שבטיול שכזה לעיתים הנער החוגג לא מרגיש שזה שלו ועבורו, הפוקוס לעיתים לא עליו כמו שהייתם רוצים ובמקום אווירת חג באוויר אתם תמצאו את עצמכם דואגים ששאר האחים לא רבים.

כלי טייס

 

באותו נושא
צבעי גועש בצנצנת
סדנת יצירה לבת מצווה

אירוע בת המצווה הוא האירוע הכי מרגש בחייה ובהתבגרותה של כל נערה. יחד עם כל החברים והמשפחה אנו רוצים לארגן לה את האירוע המושלם והבלתי

קרא עוד »