חיפוש

מעשנות בשרים- מה המקצוענים בוחרים?

יותר ויותר חובבי בשר מאמצים את עישון הבשר כתחביב והוא הפך נפוץ יותר בשנים האחרונות. חובבי הבשר אינם מתפשרים על גריל פשוט ובוחרים לקחת את התחביב צעד קדימה ולהתחדש במעשנת בשר מקצועית. איזו מעשנת מקצועני הבשר בוחרים?

 

שיטת העבודה של מעשנת הבשרים

לפני שאנו רצים לקנות את מעשנת הבשרים של המקצוענים, כדאי שנבין איך מנגנון המעשנת עובדת. גוף המעשנת עשוי כמובן מחומרים מבודדי חום כדי לשמור על טמפרטורת גבוהות במהלך הצלייה. במעשנות קיימות מספר קומות שעליהן ניתן להניח את המזון השונה שבחרנו.

במעשנות המתקדמות קיים גם מד חום שעוזר לנו לדעת את הטמפרטורה המתאימה. תהליך עישון הבשר נעשה בין 80 ל-140 מעלות והוא נמשך זמן ארוך לעומת הגריל. קיימות מעשנות הפועלות על סוג חימום של פחם או גז ובחלקם ניתן לשים נסורת בארומה שונה ולהוסיף לטעם ולריח.

 

מעשנת הבשר של המקצוענים

אלופי הבשר מבינינו שמעוניינים לעשן בשר על בסיס יום יומי, יהיו מעוניינים במעשנת בשרים של מקצוענים –  גדולה ומאובזרת כך שיוכלו לעשן כמות גדולה של בשרים וירקות שיוסיפו לטעם. אלו מאיתנו שרק מתחילים את דרכם בעולם עישון הבשרים יבחרו במעשנת בשרים צנועה יותר אך מאובזרת במידה מספקת כדי להתחיל. ישנן מעשנות בשרים המתאימות גם לאנשים שמטיילים והן קומפקטיות ונוחות לנשיאה.

 

קריאה של חוות דעת

שיטת הבחירה שלנו לקנייה מחנות כזו או אחרת היא ללא ספק חוכמת ההמונים. ישנן המון קבוצות בפייסבוק של חובבי עישון בשר, וניתן גם לעשות חיפוש מהיר בגוגל ולמצוא עשרות חוות דעת וביקורות על איכות המעשנות ורמת השירות של החברה.

דבר נוסף שניתן לעשות הוא לבדוק יצרנים מוערכים ולחפש את היבואנים שלהם בארץ וכך תדעו בוודאות שהמוצר שיגיע אליכם יהיה איכותי. הטיפ האחרון לבחירת החנות הוא הפשוט ביותר- התייעצו עם חברים ובני משפחה שמכירים את התחום וכך תוכלו לשמוע את דעתם ממקור ראשון.

 

המותגים של המקצוענים

כאשר אתם בוחרים את החברה, העדיפו לרכוש את מעשנת הבשרים ממותג מוביל ומוכר בתחום וכך תדעו שמעשנת הבשרים תהיה ברמה גבוהה ותשרת אתכם מספר שנים קדימה. לעיתים אנשים בוחרים לחסוך סכום קטן שעולה להם ביוקר כאשר תוך זמן קצר מתעוררות תקלות רבות וצריך להתעסק עם התקלות או לקנות מעשנת בשרים חדשה.

דבר אחרון וחשוב בבחירת החברה היא בדיקה שמגיעה לכם אחריות. יצרניות המעשנות המוכרות והמובילות בשוק מעניקות לנו הלקוחות, אחריות מורחבת למוצר שלהן. תעודת אחריות משמשת אותנו שנים קדימה ונותנת לנו ראש שקט, בייחוד כאשר סכום ההשקעה אינו קטן ואנו רוצים להיות בטוחים במוצר שקנינו.

לא משנה אם אתם מתחילים או מקצוענים, בחירת מעשנת בשרים באיכות גבוהה של מקצוענים תיתן לכם את הטעם והאיכות הגבוהה ביותר ותבטיח שנים של עישון בשר מעולה.

מעשנות בשרים

באותו נושא
משחק הכיסאות
4 פעילויות מגבשות לעובדים

מעסיקים רבים מארגנים מספר ימי גיבוש לעובדיהם במהלך השנה. שכן, אלה יודעים שפעילויות הגיבוש שמתקיימות בהן מאפשרות לחזק את המסירות של העובדים לארגון ומטפחות את

קרא עוד »