חיפוש

3 סוגי טיולים משפחתיים שלא תשכחו לעולם

אין כמו לצאת בחופשת הקיץ לטיול עם כל המשפחה במקום כלשהו בעולם. כיום הרבה מאד משפחות בוחרות לצאת בחופשת הקיץ או בחופשת הפסח לטיול עם כל המשפחה. אם בעבר האופציה המוכרת ביותר הייתה בית מלון עם בריכה כיום הרעיונות הולכים ונעשים טובים יותר. כל משפחה צריכה קצת זמן איכות יחד כדי לחזק את הקשר המשפחתי שלהם. המאמר הבא יעסוק בסוגי טיולים משפחתיים שלא תשכחו לעולם.

 

טיולים כיום

כיום כמעט כל המשפחה יוצאת לטיול משפחתי בחופשות השונות. טיולים משפחתיים הם דבר חשוב מאד לחיזוק הקשרים בתוך המשפחה. במהלך השנה לפעמים אין מספיק זמן להנות אחד עם השני וחופשה משפחתית נותנת לנו את הזמן הראוי לזה. ישנם מגוון רחב מאד של חופשות שאנו יכולים להנות מהם בתור משפחה וכעת נפרט על כמה חופשות שלא תשכחו.

 

טיול עם קרוואן

בזמן האחרון טיולים עם קרוואן מתחילים להיות יותר ויותר נפוצים. משפחות רבות שוכרות קרוואן באירופה, באמריקה, במדינות הבלקן ועוד. טיול עם קרוואן יכול לאפשר לכם חופש לטייל בכל מקום שאליו תרצו להגיע, לעבור מנקודה לנקודה ללא בעיה, לישון בכל מקום שתרצו אם זה ליד חוף הים או ליד האגם ועוד. טיול בעזרת קרוואן הוא ללא ספק חוויה יוצאת דופן עבור משפחות רבות. ישנם קרוואנים שמתאימים גם למשפחה בעלות 6 נפשות. לאותם אנשים שאוהבים לנהוג, הקרוואן יכול להיות החופשה המושלמת.

 

טיול עם יאכטה

נכון, זה אולי נשמע חופשה לעשירים בלבד אך ממש לא כזה הוא המצב. ישנם מדינות רבות שבהם ניתן לשכור יאכטה המדינה המוכרת ביותר לסוג חופשה כזאת היא אירלנד משום שהיא מלאה במקורות מים המחוברים זה לזה וקל מאד להתנייד במדינה עם סירה. אך ניתן לטייל בצורה כזאת גם במדינות רבות נוספות. בתוך היאכטה שלכם יהיה מטבח, סלון, חדרי שינה, שירותים ומקלחת וגם תוכלו להנות מגג היאכטה. בנוסף, תוכלו להנות מצבירת ניסיון בהשטת יאכטה שזה ללא ספק כיף מאוד.

 

טיולי ג'יפים

כן, גם הגי'פ הוא כלי רכב חוויתי מאד לטייל איתו במקומות שונים בעולם. פעמים רבות הטבע היפה ביותר שאליו נרצה להגיע ידרוש מאיתנו נסיעה בג'יפ בגלל הדרכים הקשות שיש בדרך. לכן, בעזרת הג'יפ אנו נוכל להגיע כמעט לכל פינה בהרים, לחצות נהרות ולהגיע לכל פינה או כפר מרוחק. טיול בג'יפים ניתן למצוא כמעט בכל מדינה אם זה בתאילנד, באיטליה, באפריקה, בדרום אמריקה ועוד. מחפשים טיול ג'יפים בעולם ולא יודעים מה היא הנקודה הטובה ביותר שיש לטייל בה? טיולי ג'יפים בעולם עם מאסטר טריפ יכול לפתור לכם את הדילמה.

 

לסיכום:

טיולים משפחתיים יכולים להיות חוויה שלא תוכלו לשכוח. כמובן שלא צריך לכבוש את העולם כדי להנות מחופשה ואפשר בהחלט להנות גם ממלון עם בריכה. אך לחובבי הטיולים שבנינו כעת ישנם רעיונות חדשים.

סירה

 

באותו נושא
אמן חושים
אמן חושים ישראלי

אנחנו שומעים בשנים האחרונות על יותר ויותר אמני חושים ישראלים שכובשים את הבמות בארץ ובעולם. עובדה זו גורמת ללא מעט ישראלים להחליט שהם רוצים לבדוק

קרא עוד »