חיפוש

סידורי הושבה עצמאית – למה לא כדאי ואיך להימנע

אחד מן הדברים היותר מורכבים שעבורו כל עורכי אירוע משמח יצטרכו לתת זמן ולא מעט עצבים, הוא הנושא של ההושבה של האורחים שאר אמורים להגיע.

יש כאלה אשר סבורים כי צריכים לתת לאורחים למצוא את מקום הישיבה בעצמם, וכאלה אשר חשובים כי הם יכולים לבצע את ההושבה הזו של כל האורחים שאמורים להגיע אל מקום האירוע בצורה עצמאית וללא כל סיוע נוסף.

בפועל, מה שקורה הוא הרבה מאוד בלגן ברגע בו האדם שאר אמון על המשימה מטפל בהרבה אורחים בבת אחת, כאשר באותו הרגע אנשים ניגשו לשבת במקום שלא מיועד עבורם על דעת עצמם. איך יכולים להימנע ממצבים מעין אלו באירוע שבו רוצים כי האורחים ירגישו באווירה נעימה ולא ידאגו כי הם לא ישבו ליד האנשים שהם הכי אוהבים ומעדיפים לשבת לצידם?

 

מצרפים חברים ומשפחות ביחד – האספקט החברתי

יש לא מעט אנשים אשר חושבים כי ליצור לעצמם את סידור ההושבה היא פועלה מאוד פשוטה בסך הכל, כזו שלא צריכים עבורה עזרה ובייחוד לא עזרה מקצועית שעבורה נדרש תשלום גדול או קטן.

בפועל? יצירה של סידור הושבה חוסך הרבה מאוד מקרים לא נעימים בשל העובדה כי האדם שאר אחראי על ההושבה של האורחים לא היה זמין לכך, או שהוא פשוט לא ידע עד כמה זה חשוב לעשות את ההפרדה בן דודה מזל לבין הגיסה שלה, דבר שיצר שולחן שבו האווירה נעשתה די עכורה.

יצירה של שולחן שלא רק מסומן בו איזו משפחה יושבת, אלא ממש יצירה של כיסאות שאמורים להיות מסודרים עבור כל אדם בצורה פרטנית בכל שולחן ושולחן יוצרת הושבה שבה אין כל בעיה לכל סובבי השולחן, וכולם יושבים בהנאה רבה ומקשקשים על הא ועל דא בין מנה למנה.

 

יוצרים שולחן מלא ומושלם – האספקט הכספי

אין כמו להיכנס אל אירוע ובו לראות עד כמה השולחנות הם כאלה שבהם יש "חורי הושבה" אשר נוצרו הן בשל העובדה שלא נעשתה בדיקה חוזרת של האורחים שאר צפויים להגיע עם אישורי הגעה שחשובים כל כך, והן בשל העובדה כי ההושבה אשר נעשתה, הייתה חובבנית ולא נעשתה בצורה נכונה.

כל חור שכזה הוא גם חור שנעשה בכיס של בעלי השמחה, שלאחר שהם מגלים כי מאות ואלפי שקלים שהם שילמו הלכו על אורח שפשוט לא בא, או כזה שלא ישב בצורה כזו אשר מצמצמת את כמות השולחנות בצורה נכבדת.

אם רוצים לשלם בצורה הכי מדויקת שאפשר עבור האנשים שמגיעים אל האירוע, זה הכי עדיף להזמין את השירות של סידורי הושבה מקצועיים אשר תוכלו למצוא באתר: https://saveadate.co.il ולא להשאיר בידיים שבין כה וכה עסוקות בהרבה מאוד שיחות, סידורים נוספים, התעסקות בקייטרינג ותשלומים לכל הספקים של האירוע שאותו מתכננים.

 

מסדרים הכל עם מערכת הושבה

מה למעשה עושה מערכת של הושבה? היא עורכת את כל האורחים שאר מסודרים מראש לפי כותרות, כמו המשפחה הגרעינית של החתן, החברים מהצבא של הכלה, השכנים של ההורים והחברים מהעבודה של החתן.

עבור כל אלה צריכים ליצור שולחן באופן מאוד מסודר, כאשר לוקחים בחשבון את האנשים אשר אישרו את ההגעה ואת כל אלה מזינים אל מערכת שבה הכל כבר מסודר באופן ממוכן. בכניסה אל האירוע כל אחד מקבל לידיו את המקום שבו הוא אמור לשבת, ובאופן מאוד ברור הוא מתקדם אל עבר השולחן המסומן.

אין מקום להושבה של אנשים שלא במקומם, ואין מקום לריב בין המארחים לאורחים רק בשל מקום הושבה שנעשה בצורה לא חכמה.

באותו נושא