פינת אוכל מעץ או מזכוכית – מה יותר יתאים לאירוע שלכם?

אחד הדברים החשובים ביותר שאותם כדאי להביא בחשבון כאשר בוחרים פינת אוכל אלו ההבדלים בין עץ או זכוכית. במאמר הבא נסביר איך מקבלים החלטה מושכלת וכיצד אופי פינת האוכל משפיע גם על אירועים בבית

פינת אוכל קריטית לעיצוב חלל הפנים של הבית והדירה. המטרה של פינת אוכל היא לאפשר שהות ממושכת של כל בני המשפחה, אך היא בולטת מאוד מבחינת הריהוט. בדרך כלל, אורחים שמגיעים לבית רואים את פינת האוכל לפני כל רהיט אחר. כאשר פינת האוכל מעוצבת ומושקעת, זה אומר שהאורחים מקבלים רושם ראשוני חיובי. אבל אם לא משקיעים בבחירת פינת אוכל מתאימה, עלולים לחוות אכזבה.

הדרך לבחור פינת אוכל היא לבדוק באיזה חומרי גלם השתמשו כדי לבנות אותה. כאן למשל רואים את ההבדל בין פינת אוכל מעץ לבין פינת אוכל מזכוכית: בעוד עץ הוא חומר גלם קלאסי שמתאים לסגנון עיצוב כפרי, זכוכית נחשבת לחומר גלם שבו משתמשים על מנת ליישם עקרונות שונים של סגנון עיצוב מודרני.

 

מה הקשר בין פינת אוכל לבין אירוע?

בעלי בתים גדולים שרוצים לקיים אירועים לחברים, קרובים ובני משפחה צריכים לחשוב היטב איך לבחור את הרהיטים המתאימים. אחד הרהיטים החשובים הוא כאמור פינת אוכל, שבה משתמשים כדי להציע לאורחים אוכל ושתייה. במידת הצורך, אפשר גם לשלב פינת אוכל מעץ או מזכוכית בקבלת הפנים של האירוע או בארוחה המרכזית.

קטלוג של uliwood למשל עוזר לראות את ההבדלים בין סוגים שונים של רהיטים בכלל ופינות אוכל בפרט. בגלל שהקטלוג מאוד מפורט ומגוון, אפשר להתחיל בו על מנת לבצע סינון גס ולהשוות בין האפשרויות השונות שעל הפרק. בנוסף, היתרון של קטלוג של חברה מקצועית הוא שרואים בו גם את ההבדלים בין סוגי הרהיטים וגם את האופן שבו ניתן להשתמש בהם.

 

כל אירוע ופינת האוכל שלו

התאמה של פינת האוכל לאופי קהל היעד יכולה לעזור לתכנן אירוע בבית, בסלון או במטבח. אם למשל מוזמנים לאירוע בעיקר גברים ונשים מבוגרים יחסית, לא אמורה להיות בעיה לתת עדיפות לאפשרות של פינת אוכל מזכוכית. אבל אם האירוע מיועד לילדים, כמו למשל במהלך ימי הולדת, אז עדיף לבחור פינת אוכל מעץ שהיא יותר בטיחותית.

כמו כן, צריך לבחור מה מתאים לאירוע לפי התקציב. אמנם גם פינת אוכל מעץ וגם פינת אוכל מזכוכית הם רהיטים שעלולים להיות מאוד יקרים, אבל ניתן להתאים אותם לתקציב של קהל היעד והלקוחות. כדי לעשות את זה, בודקים כמה תעלה כל פינת אוכל ומה המפרט המלא שלה. לאחר מכן, משווים בין פינות אוכל לפי המחיר המקורי של המוצר ואז מוסיפים למשוואה עלויות שינוע, הרכבה, הובלה וכן הלאה.

שולחנות לאירועים

באותו נושא
חיתוך
בעלי מקצוע לשדרוג הבית

שדרוג הבית דורש תשומת לב לפרטים וביצוע ללא פשרות. כאשר אתם מחליטים לשדרג את בית המגורים, עליכם להחליט מראש על סכום הכסף שתקצו לצורך כך.

קרא עוד »
מכשירים
הגאדג'טים הנמכרים בעולם

מאז ומעולם נחשבו חידושים בעולם הטכנולוגיה, כמעניינים וכפורצי דרך, בעולם הטכנולוגי. חידושים אלו יכולים לתרום בחלקם לשגרה היומיומית של בני האדם, בכל התחומים. חידושים טכנולוגיים

קרא עוד »