חיפוש

קוסם ילדים בירושלים

מאז ומעולם חיפש האדם את המשמעות מעבר למציאות הגלויה לפניו. עולמות של קסם ומסתורין ריתקו את האנושות במשך אלפי שנים, והביאו לפופולאריות רבה של התחום בשנים האחרונות. ספרי הפנטזיה ועולמות הקסם הולכים וצוברים תאוצה, ובשילוב של טכנולוגיה חדשנית נראה שהשמיים הם הגבול. הזמנת מופע קוסמות ליום ההולדת היא תופעה ההולכת ומתרחבת, ומבטיחה לילדכם חוויה מרגשת מלהיבה וייחודית.

 

למה להזמין קוסם ליום הולדת?

כפי שפתחנו, קסמים מרתקים אותנו בכל גיל – גדולים וקטנים כאחד. קוסם טוב אמנם יודע להתאים את עצמו לקהל היעד, ולהתמקד בסגנון המבוקש במופע הספציפי, אולם החוויה מובטחת לכלל המשתתפים ולכל הגילאים. במהלך מופע הקסמים מתמקד הקוסם בילד יום ההולדת, שם אותו במרכז הבמה, ומעניק לו תפקיד מרכזי במהלך ההופעה – הוא מעלה את החברים לבמה, הוא מבצע חלק מהקסמים, ועוד ועוד. הזמנת קוסם ליום ההולדת מבטיחה כי ילדכם יקבל את מלוא תשומת הלב המגיעה לו ביום המיוחד ביותר שלו בשנה, ומבטיחה לו ולכלל המשתתפים חוויה שלא תישכח במהרה.

 

מהן התכונות הנדרשות בשביל להיות קוסם?

ישנן מספר תכונות אשר קוסם טוב חייב להחזיק. כריזמה, יכולת עמידה מול קהל, חדות, זריזות ידיים, הומור, יכולת אלתור, כישורים חברתיים ברמה גבוהה, יכולת משחק, אינטרקציה טובה עם קהל וכדו', הן רק חלק קטן מכלל התכונות הנדרשות מקוסם. בין התכונות הללו ישנן תכונות מולדות וישנן תכונות הנרכשות על ידי תרגול ואימון.

 

כמה עולה להביא קוסם ליום הולדת בירושלים

מחירו של קוסם נקבע על פי משתנים שונים ותלוי בנסיבות וגורמים רבים. המחיר מושפע מאיכות הקוסם, רמת הניסיון שלו, אורך ההופעה המבוקשת, גודל הקהל, תאריך ההופעה (סופ"שים וימים מרכזיים גורמים להעלאת המחיר בד"כ), היקף השירות המבוקש (כולל פרסים, כולל קיפול בלונים וכדו').
באופן כללי מחיר ההופעה הינו בין 1,000 ₪ ל2,500 ₪, אולם כאמור הדבר תלוי בגורמים רבים.

 

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים קוסם לירושלים

כאשר אנו מחפשים להזמין קוסם ליום הולדת בירושלים יש לבדוק שני דברים מרכזיים: איכות הקוסם ומחירו.

 

איכות הקוסם

איכות הקוסם מושפעת מרמת הניסיון שלו, רמת הציוד שלו, יכולת ההתאמה שלו לקהל היעד הספציפי, היכולת הבין אישית שלו וכדו'. כדי ללמוד על הקוסם כדאי לקרוא את הביקורות הכתובות עליו, לעלעל באתר האינטרנט שלו, ואף להגיע להופעות אחרות שלו בכדי להתרשם מיכולותיו. שימו לב כי במידה והוא מבצע תרגילים מסוכנים (להטוטי אש, קסמי עשן וכדו') יש לוודא כי הוא מחזיק בתעודה מרשות מוסמכת לביצוע התרגילים הללו.

 

מחיר הקוסם

כפי שציינו לעיל, מחיר הקוסם מושפע מגורמים רבים, וכדאי לבצע השוואת מחירים מדויקת לפני ההזמנה.

 

האם כדאי להזמין את הקוסם הזול ביותר?

לעיתים ישנה נטייה להזמין את הקוסם המציע את שירותיו במחיר הזול ביותר. הדבר יכול אמנם לחסוך כמה מאות שקלים, אולם חשוב לדעת כי פעמים רבות המחיר הנמוך נובע מרמתו של הקוסם. קוסמים מתחילים רבים מבקשים להתאמן על קהל אמיתי ומוכנים לקחת מחיר נמוך, על מנת לצבור ניסיון. ישנו פער עצום בין קוסם מנוסה ומקצועי לקוסם מתחיל וחובבן, ולכן רמת ההופעה בהתאם – לשיקולכם.

כדור קוסמים

באותו נושא