חיפוש

קוסם לבר מצווה – חוויה חד פעמית

ככלל, קוסם טוב הוא זה המחזיק בכישורים הקשורים לתחום הקוסמות וביכולת ליצור אינטראקציה טובה עם קהל. הוא אמור לדעת איך להלהיב את הקהל, בעזרת הכנה מוקדמת להופעה. בהקשר זה, ישנם קוסמים שהופעתם מותאמת לילדים, בעוד שהופעתם של קוסמים אחרים מותאמת למבוגרים.

 

מופעי קוסמות

אירועי בר מצווה הינם דבר מרגש ומשמח הכולל בד"כ אורחים רבים המגיעים לחגוג עם חתן השמחה. לעיתים, נוהגים בעלי השמחה להעשיר את האירוע בעיצוב מיוחד, בתפריט אוכל לא רגיל ואף במפעיל מקצועי שמטרתו להגיע לבר המצווה ולהציג מופע של קסמים מרהיבים.

מופעי קוסמות לבר מצווה מעניקים חוויה מיוחדת שמאחדת בין בני המשפחה החוגגים ובין החברים והאורחים שהגיעו. בד"כ הם גם גורפים תגובות טובות של שמחה או צחוק מצד האורחים והקהל הנוכח בבר המצווה.

 

המיוחדות שבחוויה

בעבר, תפקידו של קוסם היה בעיקר ניפוח בלונים וביצוע של כמה קסמים פשוטים, במסגרת הופעותיו. כיום, כישורים של קוסם הולכים ומתרחבים הם מתבטאים גם במופעי טלפתיה, אומנות חושים או מופעי אשליות שמסוגלים לגרום לתדהמה גם בקרב קהל בוגר. למעשה, קוסם טוב יכול להרשים את הקהל באופן מיוחד ולעיתים הם אף מהווים חלק בלתי נפרד מהאירוע.

 

מופע של קוסם בבר מצווה

ככלל, קוסם שהגיע להופיע בבר מצווה בד"כ מותאם הן לקהל צעיר והן לקהל בוגר וביכולתו לגרום להתרגשות לכלל האורחים המשתתפים באירוע. מטרתו היא להעניק לאורחים תחושה בלתי נשכחת ולשמח אותם, כך שהחיוכים שלהם ישתקפו דרך התמונות המצולמות בבר המצווה.

למעשה, קוסם מקצועי ומיומן המגיע להופיע בבר מצווה מסוגל לשדרג את האירוע ולגרום לו להיחרט בזיכרונם של המשפחה ושל החברים כחגיגה מיוחדת, מפתיעה ובלתי נשכחת. עבור הילד החוגג בר מצווה, הופעתו של קוסם בחגיגה יכולה גם להוות אלמנט סמלי שמטרתו לציין את המעבר מילדות לבגרות.

אם תרצו להזמין קוסם מקצועי לבר מצווה או לכל אירוע אחר שתהיו מעוניינים לחגוג, תוכלו לפנות לאתר yago.co.il, בו תוכלו גם לקרוא מידע נוסף לגבי מפעילים וקוסמים לפי סוגים שונים.

 

עלויות

בבחינת תקציב אותו אתם מקדישים לטובת הזמנת קוסם לאירוע, חשוב לקחת בחשבון כי טווח המחירים של קוסמים לבר מצווה הינו רחב ועשוי להשתנות. הדבר תלוי בסוג המופע שאותו מציג הקוסם ובכישורים שיש לו ובכמות הזמן שהוא אמור להופיע.

ככלל, טווח העלויות בגין קוסם לבר מצווה עשוי לנוע בין 3,500 – 1,800 ₪. ההמלצה היא לברר מראש פרטים לגבי הקוסם ולגבי כישוריו ואף לבקש המלצות לגביו מאנשים אחרים שכבר התנסו בחוויית ההופעה שלו. כדאי לוודא מראש אם העלות שאותה תצטרכו לשלם תהיה שווה את מה שתקבלו מהמופע של הקוסם.

 

לסיכום

הופעה של קוסם בבר מצווה עשויה לשדרג את החגיגה ולהפוך אותה למיוחדת ובלתי נשכחת עבור המתבגר החוגג, בני משפחתו ועבור האורחים שהגיעו לחגוג איתם. כיום, מופעי קסמים הולכים ונעשים מיוחדים והם כבר לא סטנדרטיים כפי שהיו נהוגים להיות בעבר.

מגני דוד זהובים

באותו נושא
צבעי גועש בצנצנת
סדנת יצירה לבת מצווה

אירוע בת המצווה הוא האירוע הכי מרגש בחייה ובהתבגרותה של כל נערה. יחד עם כל החברים והמשפחה אנו רוצים לארגן לה את האירוע המושלם והבלתי

קרא עוד »