חיפוש

שבעה טיפים לארגון האירוע המושלם לבת המצווה

בת מצווה זה אירוע מיוחד שכל בת מחכה לו במשך שנות הילדות שלה.

לערב אחד להרגיש כמו נסיכה – שמלה יפה, איפור, חברות וחברים, בני משפחה בערב שלם העוסק כולו בך.

הורים רבים רוצים להעניק לילדה שלהם ערב מהאגדות שיהיה עבורה חוויה בלתי נשכחת.

אם גם אתם מחפשים את הדרך להרים ערב שכזה לביתכם, בואו להבין איך לארגן את האירוע המושלם.

 

טיפ מספר 1 – אופי האירוע

חשוב מאוד להתאים את אופי האירוע לאופי של הבת שלכם. אם היא ביתכם היא ילדה שקטה ומופנמת, לא בטוח שהיא תהנה מערב מלא במוזיקה, שירים וריקודים. לעומת, ילדה שאוהבת להיות במרכז העניינים ורק מחכה לערב שבו כל העיניים יהיו נשואות אליה, תשמח לערב שכזה.

 

טיפ מספר 2 – מקום האירוע

משנה מקום משנה מזל. בחירת המיקום של האירוע הוא המפתח לאירוע מוצלח. היום, יש מבחר מאוד גדול של אולמות ומועדונים שמציעים לכם אפשרות לקיים את בת המצווה אצלם. מועדוני הבת מצווה מציעים גם בדרך כלל חבילות הכל כלול שיעזרו לכם לארגן את האירוע ביעילות ובמחיר נוח לכל כיס. אם אתם מחפשים מקום באזור המרכז, תוכלו למצוא מועדון לחגיגת בת מצווה בראשון לציון בקישור הזה – https://www.mlaofek.co.il.

 

טיפ מספר 3 – אטרקציות

כדי להעניק לאירוע שלכם נפח וערך מוסף, מומלץ להזמין לפחות אטרקציה אחת אם לא יותר למהלך הערב. זה יכול להיות שזירת פרחים, ציורי פולמון, קוסם או ליצן. האטרציה תרגש ותמשוך את הילדים ותעניק להם ולילדה חוויה שהם לא ישכחו.

 

טיפ מספר 4 – שמלה

הבגדים שלנו נותנים לנו ביטחון. עבור ילדות רבות, הבת מצווה היא הפעם הראשונה בחיים בה הן במרכז וכולם מסתכלים עליהן. זה יכול להיות לפעמים מאיים ומלחיץ וכדי לתת לילדה עוד ביטחון, מומלץ להשקיע בשמלה יפה שבה היא תרגיש בנח.

 

טיפ מספר 5 – צלם

הזמינו צלם אירועים מקצועי שיעניק לכם תמונות איכותיות מהאירוע. בעוד כמה שנים, תוכלו להסתכל על התמונות ולהיזכר כמה נהנתם בערב הזה וכמה הילדה גדלה והתבגרה מאז.

 

טיפ מספר 6 – אוכל

השקיעו באוכל טוב וטעים מצד אחד, מצד שני זכרו כי מדובר באירוע שרוב המוזמנים שלכם יהיו מתחת לגיל 14. לכן, לא כדאי להשקיע במנות יקרות ומוגזמות שבדרך כלל מבוגרים אוהבים. לפעמים פשוט זה יותר, ומנות הילדים לגמרי יעשו את העבודה.

 

טיפ מספר 7 – תהנו מהדרך

השתדלו לשדר לביתכם כי היא חלק מהתהליך של ההכנות לבת מצווה, שתפו אותה בפגישות עם הספקים ואנשי המקצוע, שאלו אותה לדעתה ובקשו ממנה להגיד לכם איך היא רוצה שהדברים יראו.

 

תכנון נכון – אירוע מושלם

העניקו לביתכם את הערב המושלם שיהיה הכי טוב עבורה בעזרת תכנון נכון וחשיבה על כל הפרטים הקטנים.

איש צילום

 

באותו נושא