חיפוש

3 טיפים לתכנון בת מצווה מהחלומות

תכנון בת מצווה זה לא עסק קל. בין ההורים שמנסים לקיים את דרישות הנערה, לבין הנערה עצמה שמעוניינת בחגיגה בלתי נשכחת, יש כמה דברים שעלינו לא לשכוח. אירוע כמו כל אירוע, צריך להיות לא רק יפה ומיוחד, אלא גם מחושב תקציבית נכון ועם מחשבה מאחורי התכנון. אז אם אתם הורים שעומדים בפני תכנון בת מצווה לבתכם, קבלו 3 טיפים שיסייעו לכם לתכנן בת מצווה מהחלומות.

 

שמרו על תקשורת מלאה עם בתכם

חגיגת בת מצווה היא אירוע הסובב סביב הילדה שהופכת לנערה ומגיעה לבגרות. כמובן שגם אתם כהורים נרגשים ושמחים לחגוג לבתכם, אבל זכרו שהאירוע כולו מתמקד בה. לפיכך, חשוב להיות בתקשורת ישירה מול הנערה החוגגת, ולא לבצע החלטות מבלי לשאול אותה או להתייעץ איתה לפני כן,בכל מה שקשור לאולם, אוכל, הזמנה לבת מצווה וכן הלאה.

שיתוף הוא נקודת המפתח בתכנון בת מצווה חלומית. חוסר שיתוף של הנערה בהחלטות מסוימות, יכול להוביל לאנטגוניזם וללא מעט ריבים, שגם ככה לא חסרים בגיל ההתבגרות. גם אם שיתפתם את בתכם בהחלטה שאתם מעוניינים לקחת באירוע, והיא איננה מעוניינת בכך, נסו להסביר לה מדוע זה טוב. עדיף לתת הסבר על הבחירה שלכם ולנסות לשכנע אותה באופן רציונלי לפני קבלת ההחלטה שנוגעת לאירוע שלה, מאשר לנסות לשכנע אותה שעשיתם את המיטב עבוה, אחרי קבלת ההחלטה.

 

קבעו מסגרת תקציבית

תקציב הוא חלק גדול מאוד באירוע. עליכם לדעת כיצד להתכונן ואיך לנהל את הכסף נכון סביב האירוע. קבעו לכם מסגרת תקציבית כללית ונסו לאגד את הגורמים והספקים עליהם תצטרכו לשלם. הכינו רשימה מלאה של כלל התשלומים שיש לכם כמו בגדים לאירוע, הזמנות בת מצווה, מחירי מנות, דיג׳יי, אטרקציות, מספר אורחים וכן הלאה, ונסו להבין מה העלות של כל אחד מאלה. לאחר קביעת מסגרת תקציבית והבנת העלויות, ניתן להבין איפה אפשר לצמצם והיכן אפשר להחליק את העניין הכספי. נסו להיות שקופים גם בעניין הזה מול בתכם, על מנת שתבין מה המניע שלכם להחלטות מסוימות באירוע.

 

קונספט למסיבה

אירועי בת מצווה הם תמיד מוגזמים ומופרכים בקטע טוב, ועושים בהם הכי הרבה כיף. קונספט למסיבה הוא כמעט בגדר חובה לכל נערה שמעוניינת שהמסיבה שלה תהיה הכי מקורית ותיזכר בין חברי השכבה. נערות רבות בוחרות קונספט על מנת לשדרג את האירוע ולהפוך אותו ליותר חווייתי.

לרוב הנערה מגיעה כבר מוכנה מראש עם רעיון מסוים שהיא מעוניינת בו. לפי הקונספט הנבחר ניתן לקשט את האולם, לבחור פעילויות אומנותיות הקשורות לנושא, ולהתלבש על פי התמה שנבחרה. הנושאים הנפוצים כיום הם: בנות ים, הצבע הוורוד (או כל צבע אחר), סדרות טלוויזיה וסרטים פופולריים, הוליווד, קרקס, דיסקו, ממתקים, הוואי ועוד.

בת מצוה

באותו נושא
משחק הכיסאות
4 פעילויות מגבשות לעובדים

מעסיקים רבים מארגנים מספר ימי גיבוש לעובדיהם במהלך השנה. שכן, אלה יודעים שפעילויות הגיבוש שמתקיימות בהן מאפשרות לחזק את המסירות של העובדים לארגון ומטפחות את

קרא עוד »