חיפוש

4 פעילויות מגבשות לעובדים

מעסיקים רבים מארגנים מספר ימי גיבוש לעובדיהם במהלך השנה. שכן, אלה יודעים שפעילויות הגיבוש שמתקיימות בהן מאפשרות לחזק את המסירות של העובדים לארגון ומטפחות את הקשרים הבין אישיים. מדריך זה ירכז את 4 הפעילויות המומלצות ביותר, כדי שתוכלו לשלב אותם בימי הגיבוש הבאים מבלי להתאמץ.

 

פעילות ראשונה: שייט קיאקים

כידוע, שייט על סירת משוטים (או קיאק לצורך העניין) מצריך שיתוף פעולה בין יושבי הסירה. אלה צריכים לחתור תוך שימוש באסטרטגיה מסוימת שנקבעה מראש. סביר להניח שאתם מבינים בשלב זה שמדובר בעניין שמוביל לגיבוש הקבוצות שנמצאות על כל סירה. לצד זאת, יתאפשר לנוכחים ליהנות מהאוויר הצלול של הצפון, להכיר את הצמחייה שנמצאת מסביב וליהנות מארוחה משותפת שתערכו בסיום המסלול.

שייט קיאקים

פעילות שנייה: תחרות צילום

תכירו את הפעילות המומלצת ביותר שתאפשר לעובדים שלכם לצאת עם פרסים וידע מעמיק בכל הנוגע לצילום באמצעות הסמרטפון – תחרות צילום מקצועית. מדובר בפעילות שמחולקת ל – 2 שלבים. הראשון כולל סדנת צילום בסמארטפון שמועברת על ידי מומחה בתחום. השנייה, כוללת התבוננות בתמונות שצולמו על ידי העובדים. סדנת הצילום שתתקיים תחילה, תאפשר לעובדים להכיר בכל הטיפים החשובים שיובילו לצילום תמונות מקצועיות במכשיר הנייד שברשותם. חשוב לציין שתוכלו לקיים את הפעילות במרחב סגור (למשל, במשרד), אך ההמלצה היא להיפגש במרחב פתוח, כדי לאפשר לעובדים לצלם תמונות מגוונות.

 

פעילות שלישית: ערב משחקים של פעם

חברות וארגונים שמעסיקים עובדים שגילם עולה על 30 צריכים להכיר את הפעילות הנוכחית שתגרום לנוכחים להתרפק על העבר. מדובר בערב שבו המשתתפים ייקחו חלק בשורה של משחקים מגבשים ואהובים שהיה נהוג לשחק בשנות ה – 90, לדוגמא:

  • השחל את הנר לבקבוק
  • החבילה עוברת
  • משחק הכיסאות ועוד

 

פעילות רביעית: התנדבות

עבודה משותפת של כלל הצוות למען אנשים חולים, נזקקים או אנשים עם מוגבלות שנעשית ללא מטרות רווח יכולה ליצור תחושה של גיבוש ואחווה בקרב העובדים. עובדה זו גרמה לנו להציג את הפעילות הנוכחית שתאפשר לצוותים שלכם לעשות טוב לאחרים ועל הדרך, ליהנות ממפגש חווייתי. מעסיקים שיבחרו בפעילות זו, צריכים לדעת שעליהם להכיר וליישם את 2 הדברים הבאים:

  1. יש מצבים שמצריכים קבלת אישורים מיוחדים: יש לפנות תחילה לגורם האחראי בארגון שבו תרצו להתנדב, מכיוון שיש מקומות התנדבותיים שמבקשים פרטים, מסמכים וחתימות
  2. יש היצע רחב של מקומות להתנדב בהם: בתי חולים, בתי אבות, בתי ספר ועוד

 

מילים אחרונות לסיום

יש היצע רחב של פעילויות מגבשות לעובדים, כך שכל מעסיק יכול לבחור באפשרות המתאימה ביותר לו ולעובדים שלו. מדריך זה ריכז את 4 האופציות שמתאימות לכל תחום, כך שנותר לכם רק לבחור בזו הנכונה לכם. נאחל כעת שתבחרו בפעילות מהנה שתגרום לעובדים להכיר אחד את השני טוב יותר ולהתחבר לארגון ולאג'נדה שלו.

התנדבות

באותו נושא