חיפוש

5 טיפים לבחירת קייטנה

זאת יכולה להיות משימה קשה לבחור קייטנה עבור הילדים, ועל כן הרכבנו עבורכם רשימה של 5 טיפים שיעזרו לכם בעת בחירת קייטנה לחופשה הקרובה של ילדיכם.

 

הטיפים

כעת נפנה לסקור 5 טיפים שיעזרו לכם בבחירת הקייטנה הבאה שאליה תיקחו את הילדים שלכם.

5 טיפים לבחירת קייטנה

 1. גלו למה הילד שלכם אובססיבי לחלוטין – מחנות קיץ הם אחת הדרכים הטובות ביותר לשמור על ילדים וללמוד מחוץ לבית הספר. ומה המפתח ללמידה? נושאים! כאשר ילדכם מתעניין בנושא, יש סיכוי גבוה יותר שהם יעסקו בפעילויות ויפיקו את המרב מהקיץ שלהם.
  אז למה הילד שלך אובססיבי כרגע? חיות? משחקים? ספורט? טבע? תיאטרון? יש כל כך הרבה קייטנות בחוץ שמציעות הרפתקאות מהנות ומשמעותיות שיתאימו לתחומי העניין ולרמת הבגרות של ילדכם. שוחח עם ילדך על אהבתם ואי-אהבתם. ערכו יחד רשימה של התוכניות המתאימות לתחומי העניין שלהם.
 2. אילו מיומנויות הילד שלי צריך לבנות? השתמשו בקייטנות כדי לחזק מיומנויות שיעזרו לילדיכם להשתפר בבית הספר. אם הציונים שלו במתמטיקה צוללים והוא נאבק במשימות מדעיות, מחנות מתמטיקה ומדעים יהיו מושלמים. ומובילי קייטנה הופכים את הנושא למהנה ככל האפשר מכיוון שהם יודעים שזו אולי לא הבחירה הראשונה של ילדכם לפעילות קיץ.
 3. מיקום וזמנים – אילו קייטנות מתאימות הכי טוב ללוח הזמנים שלנו ואיפה אנחנו גרים? תצטרכו להסיע את ילדיכם הלוך ושוב למחנה, וכך להקל על עצמכם. ודא שהמיקום והשעות נוחים. מצאו הורים בקרבת מקום שמוכנים להתחלק בהסעות אם תבחרו באותן קייטנות.
 4. אל תתעלמו מהצרכים שלכם כהורים – כמובן, אתם רוצים שהילדים שלכם ילכו לקייטנה שהם יאהבו, אבל אל תשכחו שגם הצרכים שלכם חשובים. שקלו את לוח הזמנים שלכם בעבודה, זמן נסיעה, תקציב וחובות משפחתיות אחרות.
  הקיץ עוסק במנוחה ואם אתם לחוצים לגבי הסעת ילדכם לקייטנה וממנו, זה הופך את כל חווית הקיץ לקצת פחות מהנה. על כן מומלץ לשאול כל קייטנה על פתרונות הסעה, כאשר חלק מהקייטנות מפעילות שירותי הסעה לקייטנה וחזרה.
 5. שאלו שאלות – תעשו את מחקר השוק שלכם תוך כדי התמקדות על הנקודות הבאות.  כישורי כוח אדם: האם המחנה מגייס כוח אדם מקצועי או שהתפקידים מאוישים בבני נוער? בעוד שאנשי צוות בני נוער מביאים אנרגיה מהנה למחנה, התוכנית עצמה צריכה להיות מפותחת על ידי אנשי מקצוע בחינוך או בהתפתחות הילד.
  בריאות ובטיחות הילדים: בדקו רישיונות והסמכות. שאלו לעת הצורך, כיצד הקייטנה מתאימה לילדים עם צרכים מיוחדים, הגבלות תזונתיות ואלרגיות. האם הצוות מוסמך בהחייאה ועזרה ראשונה וכיצד מטפל המחנה במצבי חירום? שאלו גם על סביבת המחנה, הדינאמיקה בין ילדים, ארוחות, לינה ושיטות תקשורת בעת ריבים.

 

קייטנה על גלגלים – קייטנה עם אקשן

חברת אקשן על גלגלים מפעילה כבר מספר שנים את קייטנה על גלגלים. קייטנה פופולארית, לילדים עם אהבה לאופניים ועוד. עם צוות מסור ופעילויות שמערבות גם הורים, לימי כיף משותפים. רק קייטנה על גלגלים יכולים לספק לכם את השקט הנפשי, לצד הוודאות שהזמן של הילדים שלכם בקייטנה עובר בנעימים. תחת השגחה מקצועית של צוות מסור ואוהב.

5 טיפים לבחירת קייטנה

באותו נושא
ספר ילדים
איך כותבים ספר ילדים?

כתיבת ספר ילדים יכולה להיות חוויה מספקת ומתגמלת. עם זאת, זה יכול להיות גם תהליך מאתגר, במיוחד אם אתה חדש בתחום. ספרי ילדים דורשים גישה

קרא עוד »